Juventus przekazał dobre informacje w sprawie Arkadiusza Milika

Piłka nożna
Juventus przekazał dobre informacje w sprawie Arkadiusza Milika
fot. PAP
Arkadiusz Milik może niedługo wrócić do gry.

Juventus przekazał dobre informacje na temat Arkadiusza Milika, który ze względu na uraz uda nie został powołany na trwające zgrupowanie reprezentacji Polski. Polak powoli wraca do treningów i zgodnie z przewidywaniami trenera "Starej Damy", Massimiliano Allegriego, ma być gotowy do gry już po przerwie reprezentacyjnej.

Arkadiusz Milik nie uczestniczy w trwającym zgrupowaniu reprezentacji Polski, która w najbliższych dniach zmierzy się kolejno z Czechami (w piątek, w Pradze) oraz z Albanią (w poniedziałek, w Warszawie). Z udziału w pierwszym obozie pod okiem nowego selekcjonera - Fernando Santosa - wykluczył go uraz uda, którego napastnik nabawił się jeszcze pod koniec stycznia.

 

ZOBACZ TAKŻE: Jest dodatkowe powołanie do reprezentacji Polski! Kolejna kontuzja!

 

W środę na oficjalnej stronie Juventusu została opublikowana informacja o częściowym powrocie Milika do treningów z drużyną. Polak uczestniczył w zajęciach pierwszego zespółu, który w okrojonym składzie, wsparty zawodnikami z zespołu do lat 19, trenuje podczas przerwy na kadrę.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kontuzja reprezentanta Polski! Co ze zgrupowaniem kadry?

 

"Arek Milik częściowo trenował z drużyną" - napisano w artykule.

To pierwsza dobra informacja na temat stanu zdrowia Milika od dłuższego czasu. Jest więc nadzieja, że będzie on gotowy na zaplanowany na 1 kwietnia mecz przeciwko Hellas Werona.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie