Fernando Santos: Mam nadzieje, że z meczu na mecz będzie wyglądać to coraz lepiej

Piłka nożna
Fernando Santos: Mam nadzieje, że z meczu na mecz będzie wyglądać to coraz lepiej
fot. PAP
Fernando Santos odnosi pierwsze zwycięstwo w roli selekcjonera Polski

- Wiele rzeczy jest cały czas do poprawy. Przed nami długi proces, który musimy przetrwać - przyznał Fernando Santos po wygranej z Albanią (1:0) w drugim spotkaniu eliminacji Euro 2024.

Po nieudanym meczu z Czechami, Polska wygrała z Albanią 1:0. Santos zanotował tym samym pierwsze zwycięstwo w roli selekcjonera reprezentacji Polski.

 

- Cieszę się, że mecz z Albanią był tak szybko. Po tym, co wydarzyło się w pierwszym meczu, potrzebowaliśmy szybkiego przełamania. Cieszę się, że kontrolowaliśmy to spotkanie, co prawda nie całe dziewięćdziesiąt minut, ale przez dłuższe fragmenty meczu - zauważył.

 

ZOBACZ TAKŻE: Albania pokonana! Wygrana reprezentacji Polski U-21

 

Selekcjoner przyznał, że przed reprezentacją jeszcze sporo pracy.

 

- Wiele rzeczy jest cały czas do poprawy. Przed nami długi proces, który musimy przetrwać. Silnych drużyn nie buduje się z dnia na dzień. Mam nadzieje, że z meczu na mecz będzie wyglądać to coraz lepiej, jestem wręcz o tym pewien - dodał.

 

Dla Santosa był to pierwszy mecz na PGE Narodowym. 

 

- Chciałem podziękować kibicom za wsparcie. Atmosfera była niesamowita i pomogła nam w tym niezwykle ważnym meczu. Dziękuje również wszystkim, którzy oglądali spotkanie w telewizji. To dla nas dużo znaczy, bez waszego wsparcia nie byłoby tego zwycięstwa - zakończył.

 

DK, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie