TAURON Liga: #VolleyWrocław - OnlyBio Pałac Bydgoszcz. Relacja i wynik na żywo

W spotkaniu 21. kolejki TAURON Ligi #VolleyWrocław podejmie OnlyBio Pałac Bydgoszcz. Kto będzie górą w tym starciu? Relacja na żywo z meczu #VolleyWrocław - OnlyBio Pałac Bydgoszcz na Polsatsport.pl.

Siatkarki #VolleyWrocław przegrały ostatnie dwa ligowe spotkania. W minionej kolejce uległy zawodniczkom z Kalisza w trzech setach i zanotowały swoją dwunastą porażkę w sezonie. Gospodynie w meczu z sąsiadującymi w ligowej tabeli bydgoszczankami powalczą o trzy punkty, które pozwolą im wyprzedzić rywalki.

Zawodniczki Pałacu Bydgoszcz tak samo jak swoje poniedziałkowe rywalki, przegrały ostatnie dwa mecze. W pierwszym spotkaniu zdecydowanie lepsze okazały się od nich siatkarki z Kalisza, a następnie bydgoszczanki musiały uznać wyższość Chemika Police, który zwyciężył w pięciu setach.

W pierwszym starciu obu ekip lepsze okazały się zawodniczki z Wrocławia, które po emocjonującym tie-breaku pokonały zespół z Bydgoszczy.

Czy przyjezdne zrewanżują się swoim rywalkom i pokonają wrocławianki?

Relacja i wynik na żywo meczu #Volley Wrocław - OnlyBio Pałac Bydgoszcz na Polsatsport.pl. Początek o godz. 17:30.