TAURON Liga: #VolleyWrocław - Roleski Grupa Azoty Tarnów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Spotkanie pomiędzy wrocławiankami i tarnowiankami zakończy fazę zasadniczą sezonu 2022/23 TAURON Ligi. Pierwsze z wymienionych będą broniły w nim 7. miejsca w tabeli, natomiast drugie są pewne utrzymania, po wycofaniu się z rywalizacji Ił Capital Legionovii Legionowo. Relacja i wynik na żywo meczu #VolleyWrocław - Roleski Grupa Azoty Tarnów na Polsatsport.pl.

Po 19. dotychczasowych kolejkach fazy zasadniczej zawodniczki #VolleyWrocław plasują się na 7. miejscu i są już pewne udziału w play offach. Tyle tylko że w ostatniej kolejce mogą je wyprzedzić bydgoszczanki, które chwilę wcześniej zagrają z ekipą BKS BOSTIK Bielsko-Biała. Obie drużyny dzielą w tabeli 2 punkty, więc by taki scenariusz się ziścił, pierwsza z nich musiała by przegrać 0:3 lub 1:3, a druga wygrać w odwrotnym stosunku setów.

 

ZOBACZ TAKŻE: TAURON Liga: BKS BOSTIK Bielsko-Biała - OnlyBio Pałac Bydgoszcz. Transmisja TV i stream online

 

Z kolei tarnowianki zajmują przedostatnie miejsce, choć można właściwie powiedzieć, że ostatnie z drużyn pozostających jeszcze w stawce. Z rywalizacji w trakcie sezonu wycofały się bowiem legionowianki, wobec czego Roleski Grupa Azoty Tarnów nie musiała drżeć o utrzymanie. Dla #VolleyWrocław mecz z najniżej notowaną obecnie drużyną TAURON Ligi (nie licząc rzecz jasna Ił Capital Legionovii) może być dobrą okazją na nabranie rozpędu przed fazą pucharową.

 

Relacja i wynik na żywo meczu #VolleyWrocław - Roleski Grupa Azoty Tarnów od godziny 19:00 na Polsatsport.pl.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie