SuperLega: Blu Volley Verona - Cucine Lube Civitanova. Relacja i wynik na żywo

W czwartym ćwierćfinale włoskiej SuperLega Blu Volley Verona podejmie Cucine Lube Civitanova. Zwycięstwo gospodarzy da im awans do półfinału. Po trzech spotkaniach zespół z Werony prowadzi 2:1. Relacja na żywo z meczu Blu Volley Verona - Cucine Lube Civitanova na Polsatsport.pl.

Czwarty ćwierćfinał w parze Blu Volley Verona - Cucine Lube Civitanova może okazać się decydujący. Zespół z Werony wygrał dwa pierwsze mecze. Jednak w ostatnim pojedynku doszło do przełamania i górą była ekipa Cucine Lube Civitanova, która wygrała pewnie bez straty seta. Do tej pory najbardziej wyrównany był mecz numer dwa, gdzie Blu Volley Verona wygrała dopiero po tie-breaku.

Obie ekipy łącznie mierzyły się pięciokrotnie w 2023 roku. Bilans jest zdecydowanie bardziej korzystny dla zespołu z Verony, który wygrał cztery razy i zanotował tylko jedną porażkę.

Cucine Lube Civitanova jest w trudnym położeniu. Sprawy nie ułatwia fakt, że Blu Volley Verona jest w znakomitej dyspozycji. Od połowy stycznia przegrała tylko raz na dziesięć meczów. Tego samego nie mogą o sobie powiedzieć siatkarze Cucine Lube Civitanova, którzy w siedmiu ostatnich meczach wygrali jedynie dwa razy. Ewentualna porażka w tym pojedynku pozbawi ich marzeń o półfinale.

Relacja na żywo z meczu Blu Volley Verona - Cucine Lube Civitanova na Polsatsport.pl. Początek o godz. 20:30.