Siatkarka nie wytrzymała w czasie przerwy! Mocna przemowa wstrząsnęła drużyną (WIDEO)

Jovana Brakocevic-Canzian na czasie wzięła sprawy w swoje ręce...

To był przełomowy moment finału Tauron Pucharu Polski 2023! Siatkarki Grupy Azoty Chemika Police przegrywały z ŁKS Commercecon Łódź już 0:1 i 13:18 w drugiej partii. Wówczas sprawy w swoje ręce wzięła Jovana Brakocevic-Canzian...

Przy stanie 13:18 w drugim secie trener policzanek Radosław Wodziński poprosił o czas. Na przerwie emocjonalne przemówienie wygłosiła Jovana Brakocevic-Canzian. Liderka w żołnierskich słowach zachęciła koleżanki z drużyny do walki.

Pod wrażeniem przemówienia liderki Chemika byli również komentatorzy tego spotkania.

– I to jest przerwa. Jovana pokazała, kto rządzi w tym klubie na boisku, kto potrafi potrząsnąć drużyną. Słowa trzeba jednak jeszcze przełożyć na czyny, a to nie jest takie proste – powiedziała Joanna Kaczor-Bednarska.

Drugiego seta nie udało się uratować, ale w kolejnych policzanki przejęły inicjatywę. Odwróciły losy meczu, wygrały 3:2 i po raz dziesiąty w historii sięgnęły po Puchar Polski. Kto wie, czy zdołałyby tego dokonać, gdyby nie mocna przemowa serbskiej atakującej w drugim secie. Brakocevic-Canzian po finale zasłużenie odebrała nagrodę MVP.