Skandaliczne sceny w czwartej lidze. Trenerowi odgryziono kciuka! (WIDEO)

Piłka nożna
Skandaliczne sceny w czwartej lidze. Trenerowi odgryziono kciuka! (WIDEO)
fot.

Do skandalicznych i niewątpliwie rzadko spotykanych scen doszło podczas niedawnego spotkania w czwartej lidze chorwackiej pomiędzy zespołami Cepin oraz Granicar Zupanja. Po jego zakończeniu doszło bowiem do przepychanek, w efekcie których trenerowi gospodarzy... odgryziono kawałek kciuka.

Aktu "kanibalizmu" dopuścił się fizjoterapeuta drużyny gości, który miał rzekomo prowokować przez cały mecz opiekuna zespołu gospodarzy Jospia Milardovicia. Jego podopieczni musieli pogodzić się z domową porażką 0:1, a gdy szkoleniowiec powędrował na stronę obozu rywala, aby pogratulować mu zwycięstwa, zaczęła się bójka.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kuriozalny błąd bramkarza. Napoli bliżej mistrzostwa

 

Jak się później okazało, nie skończyło się tylko na tradycyjnych przepychankach, do jakich często dochodzi w meczach piłkarskich. Milardović musiał wybrać się do szpitala, ponieważ fizjoterapeuta drużyny Granicar Zupanja odgryzł mu kawałek kciuka!

 

- Chciałem pogratulować trenerowi gości oraz jego sztabowi za zwycięstwo, co zawsze staram się czynić po każdym meczu. Byłem prowokowany przez ich fizjoterapeutę. Doszło do przepychanek, co oczywiście nie powinno się zdarzać. Wtedy jednak fizjoterapeuta odgryzł mi kawałek kciuka. Gdy pojechałem do szpitala i powiedziałem, co się stało, nikt nie był w stanie uwierzyć, że zostałem ugryziony przez... człowieka - rzekł Milardović, którego cytują chorwackie media.

 

Zamieszanie po meczu Cepin - Granicar Zupanja zostało nagrane i udostępnione w sieci przez jednego z kibiców. W nim widać, jak szkoleniowiec gospodarzy manifestuje swoją złość, gdy stracił kawałek palca.

 

Krystian Natoński/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie