Niecodzienna sytuacja w meczu PlusLigi! Śliwka kiwnął sobie w czoło, ale rywale dotknęli siatki (WIDEO)

Niecodzienna sytuacja w półfinale PlusLigi.

Pierwszy mecz Asseco Resovia – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w półfinale PlusLigi dostarczył kibicom wielu emocji. W końcówce trzeciego seta doszło do niecodziennej sytuacji, która zadziwiła komentatorów. W jednej akcji obie drużyny popełniły dwa koszmarne błędy. Weryfikacja wideo miała rozstrzygnąć, która ze stron pomyliła się pierwsza...

Sytuacja miała miejsce przy stanie 20:23 w trzeciej partii. Aleksander Śliwka popełnił wyraźny błąd. Wydawało się, że przyniesie on stratę punktu, ale sędziowie stwierdzili, że siatkarze z Rzeszowa najpierw dotknęli siatki podczas bloku. Potwierdziła to weryfikacja.

– Takiej akcji dawno nie widziałem. Śliwka kiwnął sobie w czoło, a do tego Resovia wpadła w siatkę – stwierdził komentujący to spotkanie Jakub Bednaruk.