Co za wykończenie Kamila Jóźwiaka! Amerykanie zachwyceni. "Akrobatycznie" (WIDEO)

Kamil Jóźwiak zdobył piękną bramkę

Kamil Jóźwiak jest w ostatnich tygodniach w dobrej dyspozycji. Polski pomocnik zaczął strzelać bramki dla Charlotte FC. Dobrą formę potwierdził w US Open Cup, gdzie popisał się ładnym trafieniem.

Charlotte rozpoczęło rywalizację w US Open Cup od starcia przeciwko trzecioligowej Tormencie FC. W spotkaniu w ramach 1/32 finału US Open Cup zespół z Karoliny Północnej pokonał rywala 4:1. Wynik spotkania otworzył Kamil Jóźwiak, który zdobył bramkę uderzeniem z przewrotki. Były gracz Lecha Poznań zagrał całą pierwszą połowę. Był w niej kapitanem swojego zespołu.

Jóźwiak jest na początku nowego sezonu w bardzo dobrej dyspozycji. To jego trzecie trafienie w tym roku. Wcześniej strzelał gole w ligowych starciach z Toronto FC i Colorado Rapids. Polak gra w amerykańskim zespole od zeszłego roku, kiedy trafił za ponad dwa miliony euro z Derby County.

Oprócz Jóźwiaka, bramkę dla Charlotte zdobył Karol Świderski. Bohater marcowego meczu z Albanią wszedł na boisko w 64. minucie. Całe spotkanie w zespole Charlotte FC zagrał były gracz ŁKS-u Łódź Jan Sobociński, dla którego był to pierwszy mecz w tym roku.