SuperLega: Sir Safety Susa Perugia – Vero Volley Monza. Relacja i wynik na żywo

W sobotę Sir Safety Susa Perugia i Vero Volley Monza zmierzą się w walce o piąte miejsce włoskiej SuperLegi. Która drużyna wyjdzie z tego starcia zwycięsko? Relacja i wynik na żywo meczu Sir Safety Susa Perugia – Vero Volley Monza na Polsatsport.pl.

Drużyna Sir Safety Susa Perugia w spotkaniu półfinałowym rywalizacji o piąte miejsce mierzyła się z ekipą Valsa Group Modena. Drużyna trenera Andrei Anastasiego gładko zwyciężyła to spotkanie 3:0, nie pozwalając siatkarzom z Modeny nawet zbliżyć się do granicy 20 "oczek". Najskuteczniejszym zawodnikiem w tym meczu był Kamil Semeniuk, który zapisał na swoim koncie 13 punktów. Polak był bezbłędny w przyjęciu, a do tego popisał się aż pięcioma asami serwisowymi. Równie dobrze zaprezentował się drugi z reprezentantów Polski - Wilfredo Leon, zdobywając dziewięć punktów.

Z kolei przeciwnikiem drużyny Vero Volley Monza w półfinałowym spotkaniu była Pallavolo Padova. Rywalizacja w dwóch pierwszych setach była bardzo wyrównana, ale w zaciętych końcówkach lepiej poradziła sobie Vero Volley Monza (25:23, 35:33). W trzeciej odsłonie zespół z Monzy zbudował sobie już sporą przewagę, wygrywając 25:14 i triumfując w całym spotkaniu 3:0.

W dobiegającym końca sezonie 2022/2023 drużyny te mierzyły się ze sobą trzykrotnie. Z każdego z tych spotkań zwycięsko wychodziła drużyna Sir Safety Susa Perugia, nie pozwalając przeciwnikom ugrać nawet seta. Czy w walce o piąte miejsce będzie podobnie? A może Vero Volley Monza będzie w stanie odegrać się za wszystkie porażki?

Relacja i wynik na żywo meczu Sir Safety Susa Perugia – Vero Volley Monza na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 19:30.