Fortuna 1 Liga: ŁKS Łódź - Apklan Resovia Rzeszów. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

ŁKS Łódź i Apklan Resovia Rzeszów staną naprzeciwko siebie w niedzielnym meczu 32. kolejki Fortuna 1 Ligi. Który zespół okaże się lepszy? Relacja i wynik na żywo meczu ŁKS Łódź - Apklan Resovia Rzeszów na Polsatsport.pl.

ŁKS walczy o bezpośredni awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Polsce. "Rycerze Wiosny" po 31 meczach mają na swoim koncie 59 punktów, dzięki czemu plasują się w czołówce Fortuna 1 Ligi. Mimo to chrapkę na bezpośredni awans do PKO BP Ekstraklasy mają także Ruch Chorzów i Wisła Kraków. Dlatego każdy punkt zdobyty w najbliższym czasie przez ŁKS może być na wagę złota. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Awans Wisły wisi na włosku? Kosowski rozwiewa wątpliwości

 

Resovia bardzo dobrze prezentuje się w ostatnim czasie. Piłkarze klubu z Rzeszowa wygrali swoje dwa poprzednie spotkania na drugim najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce. Najpierw pokonali Ruch Chorzów (3:1), a następnie okazali się lepsi Chojniczanki Chojnie (3:1). 

 

Ostatnio ŁKS i Resovia zmierzyły się w październiku 2022 roku. Wtedy po zwycięstwo sięgnęli "Rycerze Wiosny", którzy wygrali tamto starcie 3:0. 

 

Relacja i wynik na żywo meczu ŁKS Łódź - Apklan Resovia Rzeszów na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 12:40.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie