Asysta Krzysztofa Piątka w meczu z Romą! Wszystko na oczach Jose Mourinho (WIDEO)

Krzysztof Piątek zaliczył asystę w meczu z Romą

Krzysztof Piątek zanotował asystę w meczu z Romą. Napastnik Salernitany asystował przy trafieniu na 2:1 dla swojej drużyny.

Salernitana prowadziła do przerwy po kapitalnym trafieniu Antonio Candrevy. Tuż po przerwie do remisu doprowadził Stephan El Shaarawy. Radość Romy z remisu nie trwała jednak zbyt długo, gdyż w 54. minucie ponowne trafienie podopiecznym Paulo Sousy dał Boulaye Dia, któremu - nieco szczęśliwie - asystował Piątek.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Trafienie na wagę punktu dla Romy zanotował Nemanja Matić. Zarówno Piątek, jak i grający w barwach gospodarzy Nicola Zalewski przebywali na murawie przez 90 minut.

Asysta Piątka w meczu z Romą:

Dla Piątka była to piąta asysta w tym sezonie Serie A. Napastnik reprezentacji Polski ma na swoim koncie także cztery gole.

Roma - Salernitana 2:2 (0:1)
Bramki: El Shaarawy 47, Matić 83 - Candreva 12, Dia 54