Kolejne osobistości w Alei Gwiazd Siatkówki w Katowicach! Wyróżnienie dla Polkomtel Sp. z o.o. - operatora sieci Plus

Siatkówka

W Alei Gwiazd Siatkówki swoje dłonie odcisnęli kolejni reprezentanci i reprezentantki Polski. Uroczystość poprzedziła towarzyski mecz Polska - Niemcy rozgrywany w Spodku, a specjalne miejsce w Alei Gwiazd Siatkówki zostało przyznane również wieloletniemu sponsorowi polskiej reprezentacji firmie Polkomtel Sp. z o.o. - operatorowi sieci Plus.

Już 25 maja w katowickim Spodku siatkarze reprezentacji Polski zainaugurują sezon kadrowy towarzyskim spotkaniem z Niemcami. Zanim to jednak nastąpi w Alei Gwiazd Siatkówki odsłonięte zostały kolejne pamiątkowe tablice.

 

ZOBACZ TAKŻE: Siatkarska Liga Mistrzów i europejskie puchary do 2029 roku w Polsacie Sport


W tym roku swoje dłonie odcisnęli aktualni i byli reprezentanci Polski w osobach Aleksandra Śliwki, Mateusza Bieńka, Bartosza Kwolka, Doroty Świeniewicz, Małgorzaty Glinki oraz Pawła Papke.


Specjalną tablicą uhonorowana została również działalność wieloletniego sponsora Biało-Czerwonych - Polkomtel Sp. z o.o., operatora sieci Plus.


Aleja Gwiazd Siatkówki w Katowicach znajduje się przy al. Korfantego i została otwarta w maju 2017 roku. Jej celem jest upamiętnienie wybitnych postaci oraz organizacji przyczyniających się do rozwoju siatkówki w Polsce.

 


W tym zaszczytnym gronie znajduje się wielu reprezentantów kraju oraz trenerów. Co więcej - w Alei znajduje się również niezwykła ławka, na której znajduje się replika pucharu za mistrzostwo świata zdobyte w 2014 roku przez Polaków. Triumf ten miał miejsce właśnie w niedalekim Spodku, nazywanym również "mekką polskiej siatkówki".

 

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie