Najwięksi nieobecni w kadrze na mecze z Niemcami i Mołdawią

Piłka nożna

We wtorek 30 maja Fernando Santos ogłosił powołania na mecze piłkarskiej reprezentacji Polski z Niemcami i Mołdawią. Zobaczcie, kogo zabraknie w zbliżających się spotkaniach Biało-Czerwonych.

Już niedługo piłkarska reprezentacja Polski rozpocznie kolejne zgrupowanie. Polacy najpierw rozegrają towarzyski mecz z Niemcami. Starcie, które odbędzie się 16 czerwca 2023 roku na PGE Narodowym, będzie wyjątkowe. Warto bowiem przypomnieć, że swój ostatni mecz z orłem na piersi zagra wtedy Jakub Błaszczykowski. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Powołania Fernando Santosa. Znamy listę nazwisk na mecz z Niemcami i Mołdawią!

 

Później Biało-Czerwoni staną naprzeciwko reprezentacji Mołdawii. Będzie to trzecie spotkanie narodowej drużyny Polski w eliminacjach do mistrzostw Europy. Wcześniejsze starcia Polaków w walce o czempionat na Starym Kontynencie nie do końca potoczyły się po myśli Fernando Santosa. Jego podopieczni najpierw przegrali z Czechami (1:3), a później wygrali z Albanią (1:0).

 

We wtorek 30 maja portugalski szkoleniowiec ogłosił kadrę na zbliżające się spotkania. Niektórzy eksperci i kibice byli zaskoczeni decyzjami selekcjonera. Zobaczcie, którzy piłkarze nie otrzymali powołań.  

 

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie