Liga Narodów: Polska - Iran. Transmisja TV oraz stream online

Transmisja meczu Polska - Iran o godz. 10:50 w Polsacie Sport i Polsacie Box Go

Zmagania w Lidze Narodów trwają w najlepsze. Dzień po inauguracji turnieju w Japonii i zwycięstwie z Francją 3:1, reprezentacja Polski zmierzy się tym razem z Iranem. Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Box Go.

Polacy kapitalnie rozpoczęli turniej w Kraju Kwitnącej Wiśni, pokonując po zaciętym boju "Trójkolorowych" 3:1. Emocji dostarczył zwłaszcza czwarty set, w którym Biało-Czerwoni wygrali na przewagi 35:33! Po tak spektakularnej odsłonie podopieczni Nikoli Grbicia nie pozwolili rywalom na zbyt wiele w kolejnej partii, w której Francuzi zdobyli zaledwie 15 punktów.

Już w czwartek przedpołudniem czasu polskiego nasi siatkarze zagrają drugi mecz w Japonii. Tym razem po drugiej stronie siatki znajdzie się Iran, z którym rywalizacja zawsze dostarcza dodatkowego dreszczyku emocji. "Persowie" kiepsko zaprezentowali się w premierowym meczu, przegrywając wyraźnie z gospodarzem turnieju 0:3.

Ostatni raz Polska mierzyła się z Iranem w sierpniu zeszłego roku w ramach Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Wówczas Biało-Czerwoni wygrali bez straty seta. Z kolei w ostatnim starciu w Lidze Narodów wicemistrzowie świata pokonali Iran 3:2. Jak będzie tym razem?

Transmisja meczu Polska - Iran o godz. 10:50 w Polsacie Sport i Polsacie Box Go.