Kacper Piechocki odchodzi z PGE Skry Bełchatów! Rozstanie po dziewięciu sezonach

Siatkówka
Kacper Piechocki odchodzi z PGE Skry Bełchatów! Rozstanie po dziewięciu sezonach
fot. Cyfrasport
Kacper Piechocki grał w PGE Skrze przez dziewięć sezonów.

Rewolucji w PGE Skrze Bełchatów ciąg dalszy! Kacper Piechocki rozstał się z klubem po dziewięciu sezonach gry. Libero wywalczył z tą drużyną m.in. mistrzostwo Polski 2018, Puchar Polski, trzy Superpuchary Polski oraz brązowy medal Ligi Mistrzów

Kacper Piechocki to wychowanek bełchatowskiego klubu, w którym rozpoczął swoją profesjonalną karierę. Po dwóch sezonach spędzonych w drużynie AZS Częstochowa (2012–14), libero wrócił do PGE Skry i od tamtej pory regularnie występował w pierwszym zespole bełchatowskiego klubu. Spędził w nim dziewięć sezonów, w trakcie których rozegrał 235 meczów w PlusLidze. PGE Skra zakończyła współpracę z siatkarzem po zakończeniu obecnego sezonu.

 

Zobacz także: Rozstał się z PGE Skrą Bełchatów po siedmiu latach! Będzie pracował w zupełnie nowej roli

 

Kacper Piechocki wywalczył z PGE Skra złoty (2018), srebrny i dwa brązowe medale mistrzostw Polski. Na swoim koncie ma także krajowy Puchar i trzy Superpuchary. W 2019 roku zdobył brązowy medal Ligi Mistrzów.

 

W sezonie 2022/2023 Piechocki długo pauzował z powodu kontuzji. Doznał jej 17 grudnia w meczu 16. kolejki PlusLigi pomiędzy PGE Skrą Bełchatów i Aluron CMC Wartą Zawiercie (2:3) i już nie wrócił do gry do końca sezonu.

 

 

"Kacprze, dziękujemy za dziewięć sezonów spędzonych w PGE Skrze i życzymy powodzenia w dalszej karierze!" – napisał klub w komunikacie.

 

RM, Polsat Sport, skra.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie