MŚ U21 siatkarzy: Polska - Bułgaria. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Polscy siatkarze rywalizują w mistrzostwach świata U21 rozgrywanych w Bahrajnie. W ostatniej kolejce spotkań grupy C dojdzie do hitowego starcia, bowiem zmierzą się ze sobą drużyny typowane do walki o medale. Obie ekipy mają na koncie po dwa zwycięstwa i zapewniły już sobie awans do czołowej ósemki turnieju. Relacja na żywo z meczu Polska – Bułgaria na Polsatsport.pl.

Podopieczni trenera Mateusza Grabdy najpierw pokonali Indie 3:1. W tym spotkaniu nie uniknęli co prawda chwil dekoncentracji, niespodziewanie przegrywając w trzecim secie, w pozostałych partiach byli jednak zdecydowanie lepsi od rywali. W drugim spotkaniu pewnie pokonali reprezentację Kanady 3:0.

 

Zobacz także: Nie chcieli być gorsi od starszych kolegów! 3:0 polskich siatkarzy z Kanadą po raz drugi

 

Bułgaria będzie zdecydowanie najtrudniejszym rywalem w pierwszej fazie turnieju W składzie tej drużyny znalazł się Aleksandar Nikołow. Przyjmujący Cucine Lube Civitanova jest uznawany za jeden z największych talentów młodego pokolenia w światowej siatkówce. Bułgarzy dwa dotychczasowe mecze również wygrali – 3:1 z Kanadą i 3:1 z Indiami. To oznacza, że obie drużyny już przed ostatnim meczem zapewniły sobie awans do drugiej fazy grupowej MŚ U21.

 

Relacja na żywo z meczu Polska – Bułgaria w niedzielę 9 lipca o godzinie 10.00 na Polsatsport.pl.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie