II Liga: Chojniczanka Chojnice - Kotwica Kołobrzeg. Relacja i wynik na żywo

W 4. kolejce piłkarskiej drugiej ligi ekipa Chojniczanki Chojnice zagra u siebie z Kotwicą Kołobrzeg. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Lepiej w nowy sezon weszli piłkarze Kotwicy, którzy w trzech dotychczasowych spotkaniach zainkasowali sześć punktów. Co prawda ekipa z północy kraju najpierw przegrała u siebie z Polonią Bytom 0:1, ale w dwóch kolejnych konfrontacjach pokonała Olimpię Elbląg 2:0 oraz rezerwy Lecha Poznań 5:1.

Chojniczanka również poległa na inaugurację - w Puławach z Wisłą 0:1. Tydzień później spadkowicz z Fortuna 1 Ligi wygrał u siebie z rezerwami Lecha 1:0, aby przegrać w miniony weekend w Łodzi z rezerwami ŁKS-u 2:3. Warto zaznaczyć, że goście od 38. minuty grali w przewadze jednego zawodnika, a ostatniego gola stracili w 95. minucie spotkania.

Znacznie lepiej Chojniczanka spisała się przed kilkoma dniami w ramach rozgrywek Fortuna Pucharu Polski. W 1/64 finału drużyna z Chojnic pokonała rezerwy Śląska Wrocław 2:0. Do kolejnej rundy awansowała również Kotwica, która zwyciężyła rezerwy Zagłębia Lubin 2:1.

Oba zespoły rywalizowały ze sobą w tym roku dwukrotnie, aczkolwiek za każdym razem na niwie towarzyskiej. W styczniu Kotwica wygrała 2:1, natomiast w lipcu padł bezbramkowy remis.

Relacja i wynik na żywo meczu Chojniczanka Chojnice - Kotwica Kołobrzeg od godz. 18:30 na Polsatsport.pl.