Tak wygląda karta Roberta Lewandowskiego w EA FC 24! Jest gorzej niż w zeszłym roku

E-sport
Tak wygląda karta Roberta Lewandowskiego w EA FC 24! Jest gorzej niż w zeszłym roku
fot. Cyfrasport, EA FC 24
Tak będzie wyglądała karta Roberta Lewandowskiego w EA FC 24

Już niedługo swoją premierę będzie miała kolejna gra dotycząca piłki nożnej studia EA Sports. Już wiemy, jaką ocenę będzie miała karta Roberta Lewandowskiego w EA FC 24.

Nadchodzi rewolucja w jednej z najpopularniejszych serii gier komputerowych na świecie. Już 29 września swoją premierę będzie miała gra EA FC 24. Będzie to kolejna odsłona gry o piłce nożnej studia EA Sports, wcześniej znanej jako FIFA. Gracze z niecierpliwością czekają na premierę nowej gry. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Hajto ostro o Robercie Lewandowskim! "Upokarzające. Wiem, dlaczego młodzi nie chodzą do niego z pytaniami"

 

W poniedziałek 11 września opublikowana została lista najlepiej ocenionych piłkarek i piłkarzy w grze EA FC 24. Wśród nich znalazł się również Robert Lewandowski. Ocena ogólna, która widnieje na karcie kapitana reprezentacji Polski, wynosi 90. "Lewy" stracił zatem w oczach twórców gry. Warto bowiem przypomnieć, że ocena ogólna napastnika Barcelony w FIFA 23 wynosiła 91.

 

W najnowszej grze studia EA Sports aż trzech piłkarzy sięgnęło po miano najwyżej ocenionych. Są nimi Kylian Mbappe, Erling Haaland i Kevin de Bruyne. Wszyscy otrzymali ocenę 91. Najwyżej notowaną piłkarką jest natomiast Alexia Putellas. Na karcie zawodniczki Barcelony widnieje numer 91.

 

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie