Zaskakujące zdjęcie Roberta Lewandowskiego! W takiej odsłonie go jeszcze nie widzieliście

Piłka nożna

FC Barcelona opublikowała w swoich mediach społecznościowych niecodzienne zdjęcie Roberta Lewandowskiego. Nie widzieliście jeszcze kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski w takiej odsłonie.

Barcelona w niedzielę 12 grudnia rywalizowała w hiszpańskiej ekstraklasie z Deportivo Alaves. Mecz zakończył się zwycięstwem "Dumy Katalonii" 2:1. Obie bramki dla zespołu z Barcelony zdobył Robert Lewandowski. Chociaż napastnik obecnie przebywa na zgrupowaniu piłkarskiej reprezentacji Polski, to nadal pojawia się w mediach społecznościowych "Blaugrany". 

 

ZOBACZ TAKŻE: Lewandowski zmienia dyscyplinę! Nie uwierzysz, gdzie wystąpi!

 

Na profilu mistrzów Hiszpanii na platformie X (wcześniej Twitter) w środę pojawiło się niecodzienne zdjęcie byłego piłkarza Bayernu Monachium. "Lewy" na opublikowanej fotografii ma mocny zarost. W ten sposób zespół ze stolicy Katalonii włączył się, w odbywają się w tym miesiącu akcję "Movember".


"Lewy też dołączył do Movember" - napisano w opisie zdjęcia.

 

 

Co roku w listopadzie prowadzona jest akcja społeczna "Movember", której celem jest zwiększenie świadomości na temat zdrowia intymnego mężczyzn i zachęcenie ich do regularnych badań oraz dbania o swoje zdrowie. By pokazać swoje zaangażowanie w tę akcję, wielu mężczyzn w przedostatnim miesiącu roku zapuszcza wąsy.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie