Ależ ofiarność Aleksandra Śliwki! Staranował stanowisko sędziowskie

Aleksander Śliwka to jeden z najbardziej walecznych siatkarzy reprezentacji Polski. Podczas sezonu klubowego kapitan Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle również się nie oszczędza. Udowodnił to w trakcie meczu z Barkomem Każany Lwów.

Swoją ofiarność kapitan kędzierzynian potwierdził w sobotnim spotkaniu swojej drużyny z Barkomem Każany Lwów w ramach ósmej kolejki PlusLigi. Przy stanie 23:24 w pierwszym secie piłkę zaatakował skrzydłowy ukraińskiej drużyny Wasyl Tupczij. Finalnie akcja zakończyła się punktem Barkomu Każany Lwów. Co za tym idzie zwycięstwem tej drużyny w pierwszym secie.

Graczom gospodarzy, zwłaszcza Śliwce, nie można jednak odmówić ofiarności i gry do końca. Po ataku Tupczija przyjmujący rzucił się do obrony i... staranował stolik sędziowski!

Na szczęście Śliwce nic się nie stało i mógł kontynuować grę w tym spotkaniu.