Liga Mistrzów: ACH Volley Lublana – Asseco Resovia Rzeszów. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
Liga Mistrzów: ACH Volley Lublana – Asseco Resovia Rzeszów. Transmisja TV i stream online
fot. CEV
Liga Mistrzów: ACH Volley Lublana – Asseco Resovia Rzeszów. Gdzie obejrzeć?

Asseco Resovia Rzeszów zagra na wyjeździe z ACH Volley Lublana w rozgrywkach siatkarskiej Ligi Mistrzów. Czy rzeszowianie zrehabilitują się za porażkę w pierwszej serii gier? Transmisja meczu ACH Volley Lublana – Asseco Resovia Rzeszów w Polsacie Sport News i na Polsat Box Go.

Dopiero jedna kolejka rozgrywek Champions League za nami, a sytuacja Asseco Resovii Rzeszów już nie należy do najłatwiejszych. Niespodziewana porażka na inaugurację z francuskim Tours VB spowodowała, że rzeszowianie mają nóż na gardle. Jakakolwiek strata punktów z ACH Volley może okazać się fatalna w skutkach. Tym bardziej, że brązowych medalistów mistrzostw Polski z zeszłego sezonu czeka jeszcze starcie z najmocniejszym w grupie B Trentino.

 

ZOBACZ TAKŻE: Indykpol AZS rozbił GKS! Siatkarze z Katowic nadal bez zwycięstwa

 

Słoweński zespół nie należy do hegemonów europejskiej siatkówki. W pierwszej serii gier siatkarze ACH Volley zaprezentowali się jednak z dobrej strony, urywając Trentino jednego seta.

 

Środowy mecz będzie z pewnością wyjątkowy dla Klemena Cebulja, który zagra przeciwko swoim rodakom i przeciwko klubowi, którego barwy reprezentował na początku minionego dziesięciolecia.

 

Transmisja meczu ACH Volley Lublana – Asseco Resovia Rzeszów w Polsacie Sport News i na Polsat Box Go. Początek o godzinie 18.00.

Frank Dzieniecki/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie