Next Gen ATP Finals w Dżuddzie. Transmisja na Polsatsport.pl

Tenis
Next Gen ATP Finals w Dżuddzie. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. PAP
Transmisja z turnieju Next Gen ATP Finals w Dżuddzie od godz. 18:00 na Polsatsport.pl.

Przed nami kolejny dzień związany ze zmaganiami Next Gen ATP Finals w Dżuddzie. W czwartkowy wieczór poznamy komplet półfinalistów turnieju z udziałem najlepszych tenisistów młodego pokolenia. Transmisja na Polsatsport.pl.

Przypomnijmy, że w turnieju Next Gen ATP Finals udział biorą najwyżej rozstawieni zawodnicy z rankingu ATP, którzy w danym roku kalendarzowym nie ukończyli 21. roku życia.

 

W tegorocznych zmaganiach z występu w Dżuddzie zrezygnowali jednak Carlos Alcaraz, Holger Rune, Ben Shelton i Lorenzo Musetti. Warto zaznaczyć, że pierwsza dwójka miała okazję wystąpić w niedawnym turnieju ATP Finals w Turynie, toteż udział w jego młodzieżowym odpowiedniku nie byłby dla nich niczym wyjątkowym, mimo wciąż młodego wieku.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kolejny niesamowity wyczyn Igi Świątek. Dołączyła do legend!

 

Ostatni dzień listopada rozstrzygnie nam losy fazy grupowej. W grupie A mający komplet zwycięstw po dwóch spotkaniach Arthur Fils zmierzy się z Dominikiem Strickerem, który w swoim dorobku posiada zwycięstwo i porażkę - podobnie jak Flavio Cobolli, który zagra ze swoim włoskim rodakiem Luką Nardim, który wciąż czeka na premierowy punkt.

 

W grupie B sytuacja jest identyczna. Liderem z dwoma punktami jest Hamad Medjedović, który zagra z mającym "oczko" na koncie Abdellahem Shelbayhem. Punkt w swoim dorobku posiada również Luca van Assche. Francuz zmierzy się z Alexem Michelsenem, który przegrał dotychczas dwa mecze.

 

Awans do półfinału wywalczy dwóch najlepszych tenisistów z każdej grupy.

 

Transmisja z turnieju Next Gen ATP Finals w Dżuddzie od godz. 18:00 na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie