Sensacyjny powrót Adama Nawałki? Trwają negocjacje!

Piłka nożna
Sensacyjny powrót Adama Nawałki? Trwają negocjacje!
fot. PAP
Adam Nawałka może zostać nowym trenerem Wisły Kraków.

Adam Nawałka może zostać nowym trenerem Wisły Kraków. Klub z Fortuna 1 Ligi aktualnie nie ma szkoleniowca po tym, jak przyjęta została dymisja Radosława Sobolewskiego.

Przypomnijmy - Wisła przegrała z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza, a po końcowym gwizdku do dymisji podał się Sobolewski. Jak się okazało, prezes klubu przyjął tę decyzję trenera i aktualnie "Biała Gwiazda" nie ma szkoleniowca.

 

ZOBACZ TAKŻE: Ze Śląskiem jak z Małyszem. Już żadna Wisła nie jest im potrzebna

 

W mediach natychmiast rozpoczęły się dyskusje na temat tego, kto mógłby zastąpić Sobolewskiego w Wiśle. Jak donosi Gazeta Krakowska, szefowie krakowskiego klubu wstępnie rozmawiali już z Nawałką. Zdaniem dziennikarzy, finanse i poziom, na którym gra "Biała Gwiazda", nie musiałyby być w tym przypadku przeszkodą i były selekcjoner polskiej kadry mógłby być otwarty na powrót do Krakowa.

 

Nawałka urodził się w Krakowie i jest wychowankiem Wisły. Grał w barwach tego klubu w latach 1975–1985, a później był także trenerem tej ekipy. W latach 2013-2018 był selekcjonerem reprezentacji Polski, a od 2019 roku pozostaje bez pracy po tym, jak został zwolniony z Lecha Poznań.

 

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie