Piękna partnerka włoskiego sportowca. Gdy się zjawiła, skradła show (ZDJĘCIA)

Moto

Niccolo Canepa to znany włoski motocyklista, który zjawił się na corocznej gali FIM. Nie był jednak sam. Towarzyszyła mu jego partnerka, Czeszka Aneta Mlackova. I to właśnie ona zdaniem wielu skradła "show" podczas uroczystości organizowanej w Liverpoolu.

Na gali FIM nie brakowało wielu legend ze świata sportów motorowych. To zwieńczenie sezonu, podczas którego nagradzani są wszyscy mistrzowie świata - od żużla po motocross. W Liverpoolu nie brakowało m.in. Bartosza Zmarzlika. Był też Niccolo Canepa startujący w MotoE (mistrzostwa świata na motocyklach elektrycznych). W swojej karierze rywalizował również w Moto2, MotoGP czy Superbike.

 

ZOBACZ TAKŻE: Siatkarska para w Polsce! On jest gwiazdą Skry, ona bryluje w Rzeszowie (ZDJĘCIA)

 

Ale to nie Włoch przyciągnął uwagę fotoreporterów, a jego partnerka - Czeszka Aneta Mlackova, której publikowane zdjęcia w mediach społecznościowych robią furorę.

 

Canepa i Mlackova zaczęli spotykać się w 2018 roku, kiedy Czeszka była jedną z "Monster Girls" podczas wyścigów MotoGP. Tak się poznali. Teraz towarzyszy swojemu partnerowi na wyścigach. Nie mogło jej zabraknąć również na gali FIM, gdzie zrobiła duże wrażenie. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad milion użytkowników.

 

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie