Piłkarski reprezentant Polski w GTA! Kto by się spodziewał?

Piłka nożna
Piłkarski reprezentant Polski w GTA! Kto by się spodziewał?
fot. Cyfrasport
Sebastian Szymański w świecie GTA!

Na profilu Fenerbahce w mediach społecznościowych pojawiło się niecodzienne zdjęcie Sebastiana Szymańskiego. Wydaje się bowiem, że na fotografii piłkarski reprezentant Polski przebywa w świecie popularnej gry Grand Theft Auto.

Ostatnio w internecie zrobiło się głośno na temat gry Grand Theft Auto VI. Opublikowany został bowiem trailer długo wyczekiwanej kolejnej odsłony popularnej serii. Gra ma pojawić się w sprzedaży dopiero w 2025 roku, mimo to już znalazła się na ustach wielu fanów tego typu rozrywki. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Zbigniew Boniek ostro o byłym selekcjonerze! "Dobrze, że go wyrzuciliśmy"

 

Trend postanowiły wykorzystać osoby, które odpowiadają za media społecznościowe w Fenerbahce. Na oficjalnym koncie klubu na platformie X (wcześniej Twitter) pojawiły się niecodzienne zdjęcia niektórych piłkarzy, między innymi Sebastiana Szymańskiego. Fotografie są zrobione w taki sposób, by wydawało się, że zawodnicy przebywają w świecie GTA. 

 

 

Piłkarski reprezentant Polski dołączył do Fenerbahce w lipcu 2023 roku. Do tej pory 24-latek rozegrał w tureckim klubie 25 spotkań. W tym czasie dziesięć razy trafił do bramki rywali, a dziewięć razy asystował przy golach kolegów z zespołu.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie