Grot Budowlani Łódź - Calcit Kamnik. Kiedy mecz? O której godzinie? Transmisja TV oraz stream online

Transmisja meczu Grot Budowlani Łódź - Calcit Kamnik od godz. 20:15 w Polsacie Sport News oraz Polsacie Box Go.

Przed nami kolejne mecze w zmaganiach siatkarskiej Ligi Mistrzyń. W środowy wieczór ekipa Grot Budowlanych Łódź zmierzy się ze słoweńskim Calcit Kamnik. Kiedy mecz Grot Budowlani - Calcit Kamnik? O której godzinie? Transmisja w Polsacie Sport News oraz Polsacie Box Go.

Łodzianki po trzech rozegranych spotkaniach plasują się na trzecim miejscu w grupie C z dorobkiem trzech punktów. Siatkarki Budowlanych poniosły dwie porażki i odniosły jedno zwycięstwo - właśnie przeciwko Calcit Kamnik 3:1.

Drużyna ze Słowenii znajduje się na ostatniej lokacie z kompletem porażek i tylko "oczkiem" na koncie. Łodzianki są zatem zdecydowanymi faworytkami środowej konfrontacji i koniecznie potrzebują wygranej za pełną pulę, aby przedłużyć nadzieje na awans do fazy pucharowej.

Warto zaznaczyć, że ekipa z centralnej Polski przystąpi do tej rywalizacji po dwóch porażkach z rzędu - w Lidze Mistrzyń z Fenerbahce oraz w Tauron Lidze z Grupą Azoty Chemikiem Police. W obu przypadkach Budowlani nie zdobyli nawet seta. Wydaje się, że teraz nadszedł idealny czas na przełamanie.

Kiedy mecz Grot Budowlani - Calcit Kamnik? O której godzinie?