Zmiana trenera w polskim klubie siatkarskim! Dotychczasowy asystent przejął drużynę

Siatkówka
Zmiana trenera w polskim klubie siatkarskim! Dotychczasowy asystent przejął drużynę
fot. Karpaty - PANS Krosno/Facebook
Szymon Czekaj został nowym trenerem drużyny Karpaty PANS Krosno z 1 ligi siatkarek.

Do zmiany na stanowisku trenera doszło w polskim klubie siatkarskim występującym w pierwszej lidze. Rolę szkoleniowca siatkarek drużyny Karpaty PANS Krosno przestał pełnić Rafał Legień, a zastąpił go Szymon Czekaj.

Drużyna Karpaty PANS Krosno zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli pierwszej ligi siatkarek. Drużyna wygrała dwa z dotychczas rozegranych dziesięciu spotkań i zgromadziła sześć punktów na swoim koncie. Ostatnia kolejka przyniosła klęskę we własnej hali z drużyną z czołówki – KS BAS Kombinat Budowlany Białystok. "Karpatki" przegrały 0:3 (12:25, 14:25, 17:25).

Zobacz także: Decyzja zapadła! Poznaliśmy nowego trenera reprezentacji Polski siatkarek

 

W tej sytuacji w klubie doszło do zmiany szkoleniowca. Rafał Legień przestał pełnić funkcję pierwszego trenera, a zastąpił go Szymon Czekaj.

 

 

"Szymon rozpoczął swoją przygodę z siatkówką w 1996 roku. Przeszedł przez wszystkie etapy szkolenia zawodnika w Karpatach Krosno. Bieżący sezon to czwarty rok Szymona w Karpatach PANS Krosno, w roli asystenta trenera oraz II trenera. Jego rozległa wiedza o zespole, w połączeniu z doświadczeniem i zaangażowaniem oraz pasją do sportu, bardzo dobrze pozycjonuje go do prowadzenia naszej drużyny" – przeczytaliśmy w mediach społecznościowych klubu.

 

 

 

 

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie