Kocie ruchy trenera Projektu! "Graban Dance" w pełnej krasie (WIDEO)

Siatkówka
Kocie ruchy trenera Projektu! "Graban Dance" w pełnej krasie (WIDEO)
fot. PAP
Piotr Graban, trener Projektu Warszawa potrafi świętować.

Ogrom radości przyniosło ekipie z Warszawy zwycięstwo w dziesiątej kolejce trwającego sezonu PlusLigi. Siatkarze Projektu pokonali w meczu na szczycie 3:0 Aluron CMC Wartę Zawiercie, a trener Piotr Graban świętował triumf w oryginalny sposób. 

W hitowym starciu 10. serii gier PlusLigi Aluron CMC Warta Zawiercie uległ Projektowi Warszawa 0:3 (19:25, 22:25, 22:25). Warszawianie byli skuteczni w ataku i bardzo dobrze blokowali. W trzecim secie, po bloku Trevora Clevenota i asie serwisowym Karola Butryna,  zawiercianie prowadzili już 9:5, ale goście szybko pozbierali się z chwilowej niemocy i odskoczyli na czteropunktowe prowadzenie. Całe spotkanie mocnym uderzeniem zakończył Kevin Tillie. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Niespodzianka na pożegnanie z Iławą! Siatkarze Indykpolu AZS przegrali z Barkomem

 

Jedni krzyczą ze szczęścia, drudzy płaczą, a szkoleniowiec stołecznej drużyny, Piotr Graban... tańczy! Trener Projektu świętował wygraną w Zawierciu efektownym tańcem, który warszawska ekipa od razu opublikowała w swoich social mediach!

 

Trener Graban odpowiada za wyniki Projektu od grudnia 2022 roku. W swoim pierwszym spotkaniu w roli szkoleniowca drużyny ze stolicy Polski pokonał 3:0 BBTS Bielsko-Biała. Wcześniej pełnił w klubie rolę drugiego trenera.

KZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie