Taylor Swift "zaskoczyła" Igę Świątek! Co za prezent (ZDJĘCIE)

Tenis

Iga Świątek wróciła już z zasłużonego urlopu i obecnie szlifuje formę na końcówkę tego oraz początek kolejnego roku. Jako, że grudzień to okres kojarzący się również z prezentami, liderka rankingu WTA znalazła chwilę, aby pochwalić się upominkiem, który otrzymała.

Świątek udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać, jak odpakowuje prezent, aby następnie przekonać się, że to płyta winylowa Taylor Swift pt. "Midnights". Polka była wyraźnie zadowolona z niespodzianki, którą otrzymała.

 

 

Najlepsza tenisistka świata nie będzie mieć jednak dużo czasu na odpoczynek w okresie świąteczno-noworocznym, wszak już na początku 2024 roku odbędzie się pierwszy z turniejów wielkoszlemowych - Australian Open. Polka, aby jak najlepiej się w nim zaprezentować, już rozpoczęła treningi.

 

ZOBACZ TAKŻE: Iga Świątek wyjaśniła, dlaczego przestała grać z ukraińską wstążką

 

Mijający rok był bardzo udany dla naszej tenisistki, która wygrała kolejny raz w swojej karierze French Open, a także sięgnęła po prestiżowe zwycięstwo w WTA Finals, co pozwoliło jej wrócić na pierwsze miejsce w rankingu WTA kosztem Aryny Sabalenki.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie