Niesamowity wyczyn polskiego siatkarza! Prześcignął legendy (WIDEO)

Siatkarz reprezentacji Polski Norbert Huber imponuje formą na początku sezonu klubowego.

W meczu na szczycie PlusLigi Projekt Warszawa pokonał Jastrzębski Węgiel 3:1. Niezwykłym wyczynem popisał się Norbert Huber. Środkowy jastrzębian zdobył w tym spotkaniu aż 11 punktów blokiem!

Jastrzębski Węgiel poniósł pierwszą porażkę w sezonie, ale wyczyn Norberta Hubera jest godny podziwu. Środkowy w czterech setach aż jedenaście razy popisał się punktowym blokiem (w kolejnych setach: 2+1+4+4). Warto zaznaczyć, że w tym elemencie zdobył 11 z 18 oczek jastrzębian i wywalczył tyle samo punktów, co cała drużyna Projektu. W całym spotkaniu Huber wywalczył 16 oczek (pięć dołożył w ataku).

11 punktów zdobytych blokiem w jednym spotkaniu to imponujące osiągnięcie. Najlepsi Polscy środkowi ostatnich lat nie osiągnęli takiego wyniku w jednym meczu PlusLigi. Po 10 oczek wywalczyli Piotr Nowakowski (2021) i Karol Kłos (2022).

Bloki Norberta Hubera w meczu Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel w materiale wideo: