Siatkarka wystąpiła w "Playboyu". Udostępniła zdjęcia z sesji

Siatkówka

Była brazylijska libero Key Alves postanowiła zerwać z siatkówką na rzecz publikowania intymnych zdjęć w internecie. Tym razem Brazylijka, która jeszcze pół roku temu występowała w lidze na pozycji libero, przyjęła propozycję amerykańskiego "Playboya" i udostępniła zdjęcia z pierwszej sesji dla magazynu.

Alves była jedną z zawodniczek występujących w zeszłym sezonie w Osasco Voleibol Clube, gdzie grała również Malwina Smarzek. Brazylijka nie miała jednak udanego okresu, bowiem borykała się z kontuzjami. W czerwcu ogłosiła zakończenie kariery siatkarskiej i w pełni poświęciła się działalności w serwisie umożliwiającym publikowanie zdjęć dla dorosłych.

 

ZOBACZ TAKŻE: Hitowy transfer wewnątrz PlusLigi na horyzoncie! Zamieni Jastrzębski Węgiel na ZAKSĘ?


Co ciekawe - działania w tym serwisie miały miejsce jeszcze podczas profesjonalnego grania w siatkówkę. Siatkarka podkreślała, że było to jej największe źródło dochodu i zarabiała na tym równowartość około 160 tysięcy złotych miesięcznie.


Alves tym razem poszerzyła swoją działalność o kolejny znany podmiot jakim jest magazyn "Playboy". Według serwisu O"Globo Brazylijka ma współpracować z amerykańskim magazynem przez najbliższy rok przygotowując treści multimedialne dla serwisu internetowego.


- Kiedy byłam młodsza, praca dla "Playboya" wydawała się bardzo odległym celem. Ale to zawsze było moje marzenie, więc ciężko pracowałam, by je spełnić - powiedziała siatkarka dla magazynu.


Alves jest również bardzo rozpoznawalna w sieci. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 13,5 miliona obserwujących z całego świata.

 

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Polska - USA. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie