Hitowy transfer wewnątrz PlusLigi na horyzoncie! Zamieni Jastrzębski Węgiel na ZAKSĘ?

Siatkówka
Hitowy transfer wewnątrz PlusLigi na horyzoncie! Zamieni Jastrzębski Węgiel na ZAKSĘ?
fot. Cyfrasport
Rafał Szymura (z lewej) może trafić do zespołu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Już niedługo może potwierdzić się hitowy transfer wewnątrz PlusLigi. Według informacji podanych przez Przegląd Sportowy Onet Rafał Szymura w przyszłym sezonie może zamienić Jastrzębski Węgiel na zespół Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Nie tak dawno dziennikarze Przeglądu Sportowego Onet informowali, że bardzo blisko transferu z ekipy zwycięzców poprzedniej edycji siatkarskiej Ligi Mistrzów odejdzie Bartosz Bednorz. Reprezentant Polski ma trafić do Asseco Resovii Rzeszów. Teraz okazuje się, że włodarze klubu z Kędzierzyna-Koźla już znaleźli zastępcę przyjmującego.

 

ZOBACZ TAKŻE: Zadyszka w trzecim secie. Siatkarze PSG Stali górą w zaległym meczu PlusLigi

 

Według najnowszych doniesień medialnych w przyszłym sezonie zawodnikiem ZAKSY ma zostać Rafał Szymura. Urodzony w 1995 roku zawodnik obecnie reprezentuje barwy Jastrzębskiego Węgla. Warto przypomnieć, że Szymura już kiedyś grał w zespole z Kędzierzyna-Koźla. Był on siatkarzem ZAKSY od początku września 2016 roku do końca czerwca 2019 roku. 

 

Szymura do tej pory w swojej karierze występowała wyłącznie w polskich drużynach. Oprócz wcześniej wspomnianych ekip Jastrzębskiego Węgla i ZAKSY, reprezentował również drużyny AZS Częstochowa i GKS Katowice. Na swoim koncie ma między innymi mistrzostwo Polski, puchar Polski i srebrny medal Ligi Mistrzów.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Brazylia - Polska. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie