Polska siatkarka popełniła koszmarny błąd, ale... rywalka była pierwsza (WIDEO)

W zaległym meczu 11. kolejki PGE Rysice Rzeszów wygrały z ŁKS Commercecon Łódź 3:2. Sporna sytuacja w trzecim secie wywołała sporo emocji.

W hicie Tauron Ligi PGE Rysice Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź (3:2) nie brakowało emocji, ale także spornych sytuacji. Jedna z nich miała miejsce w kluczowym fragmencie trzeciego seta...

Przy stanie 24:24 koszmarny błąd popełniła Julita Piasecka, która nie zareagowała i została trafiona przechodzącą piłką... Punkt dla rzeszowianek? Niekoniecznie, bo trener Alessandro Chiappini poprosił o challenge.

Sędziowie skrupulatnie obejrzeli końcowy fragment tej akcji i stwierdzili, że chwilę wcześniej Gabriela Orvosova musnęła palcem antenkę... Przez moment zrobiło się nerwowo, bo siatkarki PGE Rysic protestowały, a trener Stephane Antiga został ukarany żółtą kartką. Sędziowie pozostali jednak niewzruszeni, co oznaczało punkt dla łodzianek.