Puchar Włoch: AC Milan - Atalanta BC. Relacja i wynik na żywo

AC Milan zmierzy się w ćwierćfinale Pucharu Włoch z Atalantą. Która ekipa wywalczy awans do półfinału rozgrywek? Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Obie ekipy rozpoczęły zmagania w rozgrywkach Coppa Italia od 1/8 finału. W nich Atalanta, kontrolując ograła 3:1 Sassuolo. Świetny występ zanotował Charles De Ketelaere, który do dwóch zdobytych bramek dołożył asystę. Trzeciego gola strzelił Aleksiej Miranczuk. Jedyny gol dla rywala padł w piątej minucie doliczonego czasu gry.

Z kolei ekipa z Mediolanu pokonała 4:1 Cagliari. Wówczas z kolei to duet Theo Hernandez - Luka Jović wyprowadził Milan na dwie bramki prowadzenia jeszcze w pierwszej połowie. W drugiej odsłonie gole dołożyli Chaka Traore i Rafael Leao.

W rozgrywkach ligowych "Rossoneri" plasują się na trzeciej pozycji z 39 punktami, podczas gdy ekipa z Bergamo zajmuje szóstą lokatę z 30 "oczkami".

Relacja i wynik na żywo meczu AC Milan - Atalanta BC na Polsatsport.pl. Początek o godz. 19:00.