Magdalena Fręch poznała kolejną rywalkę! Krecz w hitowym meczu

Elena Rybakina będzie kolejną rywalką Magdaleny Fręch

Kolejną przeciwniczką Magdaleny Fręch podczas turnieju WTA w Dubaju będzie Elena Rybakina. Zawodniczka z Kazachstanu awansowała do następnej rundy rywalizacji po kreczu Wiktorii Azarenki.

Pierwszy set tego pojedynku był bardzo wyrównany. Obie zawodniczki skutecznie broniły swoich gemów serwisowych. Do pierwszego i zarazem jedynego przełamania w tej części meczu doszło w piątym gemie. To właśnie wtedy swojego serwisu nie była w stanie obronić Rybakina. Dzięki temu Azarenka wygrała partię 6:4.

W kolejnym secie z lepszej strony zaprezentowała się zawodniczka rodem z Kazachstanu. Rybakina, która obecnie plasuje się na czwartym miejscu w rankingu WTA, dwukrotnie przełamała oponentkę. Dzięki temu bez większych problemów przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Jak się okazało, był to ostatni set rozegrany w tym pojedynku. Gry nie mogła kontynuować bowiem Azarenka. Była pierwsza rakieta świata skreczowała, dzięki czemu do kolejnej rundy rywalizacji awansowała Rybakina. Kolejną przeciwniczką tenisistki z Kazachstanu będzie Magdalena Fręch.