Padła propozycja, Rosjanka ją podchwyciła. Chodzi o Świątek. "Czekali za długo"

Iga Świątek
Padła propozycja, Rosjanka ją podchwyciła. Chodzi o Świątek. "Czekali za długo"
fot. PAP/EPA
Padła propozycja, Rosjanka ją podchwyciła. Chodzi o Świątek. "Czekali za długo"

Siła mediów społecznościowych jest ogromna i własnie po raz kolejny się o tym przekonujemy. Na platformie X.com jedna z użytkowniczek zaczepiła rosyjską tenisistkę Darię Kasatkinę. Podrzuciła jej pewien pomysł z Igą Świątek w roli głównej. Na odpowiedź nie musiała długo czekać!

Daria Kasatkina to zdecydowanie jedna z najbardziej nietuzinkowych postaci w świecie kobiecego tenisa. Rosjanka już w 2022 roku otwarcie sprzeciwiła się wojnie w Ukrainie. Ostro skrytykowała działania Władimira Putina i nawoływała do zakończenia konfliktu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kolejna niespodzianka w Miami! Pogromca Hurkacza w finale turnieju


Zdecydowała się też na coming out. Kasatkina poinformowała, że jest lesbijką i tworzy związek z Natalią Zabijako - rosyjską łyżwiarką figurową. Tenisistka jest przez kremlowski reżim uważana za wroga publicznego, w związku z czym żyje na emigracji. Ma dom w Barcelonie i wątpliwe jest, aby miała wrócić do ojczyzny.


Kasatkina, oprócz gry w tenisa, zajmuje się też prowadzeniem vlogów. Nagrywa je wspólnie z partnerką. W mediach społecznościowych jedna z fanek zaproponowała Rosjance, aby do któregoś z odcinków... zaprosiła Igę Świątek. Na odpowiedź Rosjanki nie trzeba było długo czekać.

 


"Ok, Iga, musimy to zrobić dla twoich fanów. Czekali za długo" - napisała zawodniczka.


Polka jeszcze nie odniosła się do propozycji.

 

Jakub Żelepień/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie