Magazyn Olimpijski. Gdzie obejrzeć? Transmisja TV oraz stream online

Inne
Magazyn Olimpijski. Gdzie obejrzeć? Transmisja TV oraz stream online
fot. PAP
Premiera Magazynu Olimpijskiego w sobotę 20 kwietnia o godz. 11:30 w Polsacie Sport oraz Polsacie Box Go.

Na niespełna sto dni przed rozpoczęciem tegorocznych letnich igrzysk olimpijskich w Paryżu zapraszamy na premierowe wydanie Magazynu Olimpijskiego, w którym co tydzień będziemy poruszać kluczowe tematy dotyczące najważniejszej imprezy sportowej czterolecia. Pierwszy odcinek już w sobotę 20 kwietnia. Gdzie obejrzeć Magazyn Olimpijski? Transmisja w Polsacie Sport, na Polsat Box Go i Polsatsport.pl.

Pierwszy odcinek Magazynu Olimpijskiego zostanie zrealizowany w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego, gdzie odbędzie się szczególne wydarzenie dotyczące stulecia startów Polaków na igrzyskach.

 

Gośćmi specjalnymi będą potomkowie pierwszych polskich medalistów z Paryża 1924. Przedstawione zostanie nowe logo olimpijskiej reprezentacji Polski, a także szczegółowy projekt Domu Polskiego. Widzowie będą mogli również zobaczyć kampanię promującą start naszych reprezentantów na igrzyskach we Francji oraz stroje w jakich wystąpią.

 

ZOBACZ TAKŻE: Bolesna porażka Świątek w finale z Sabalenką. Słodko-gorzki scenariusz

 

Co jeszcze w programie? Zajrzymy rzecz jasna do Paryża, który niedawno świętował sto dni do rozpoczęcia igrzysk.

 

W kolejnych wydaniach Magazynu Olimpijskiego nie zabraknie rozmów z naszymi olimpijczykami, z którymi wspólnie będziemy odliczać czas do tegorocznych zmagań w stolicy Francji.

Gdzie obejrzeć Magazyn Olimpijski?

Premiera Magazynu Olimpijskiego w sobotę 20 kwietnia o godz. 11:30 w Polsacie Sport oraz Polsat Box Go i Polsatsport.pl.

 

 

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie