Finał PlusLigi: Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel. Relacja live i wynik na żywo

Zaczynam finał PlusLigi. O złotym medal walczyć będą Aluron CMC Warta Zawiercie i Jastrzębski Węgiel. Który zespół dobrze rozpocznie tę rywalizację? Relacja live i wynik na żywo meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel na Polsatsport.pl. Wynik meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel.

Jastrzębski Węgiel bardzo dobrze prezentował się podczas swoich poprzednich meczów w fazie play-off PlusLigi. W ćwierćfinale mistrzowie Polski mierzyli się z zespołem Indykpol AZS Olsztyn. Finaliści siatkarskiej Ligi Mistrzów bez większych problemów pokonali rywali, tracąc w dwumeczu tylko jednego seta.

Natomiast w półfinale stanęli naprzeciwko Asseco Resovii Rzeszów. To była bardzo zacięta rywalizacja. W obu spotkaniach do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były tie-breaki. Ostatecznie Jastrzębski Węgiel przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę, tym samym zapewniając sobie miejsce w wielkim finale.

Zawodnicy zespołu z Zawiercia również mogą pochwalić się dobrymi wynikami. W ćwierćfinale ograli ekipę PSG Stal Nysa. Pierwszy mecz wygrali bez straty seta, natomiast w drugim triumfowali dopiero po tie-breaku.

Następnie "Jurajscy Rycerze" zmierzyli się z Projektem Warszawa. Siatkarze stołecznego klubu nie mogą być zbytnio zadowoleni ze swojego występu w półfinale PlusLigi. Aluron CMC Warta Zawiercie w dwumeczu przegrała tylko jednego seta.

Warto przypomnieć, że środowe starcie będzie dopiero pierwszym meczem finałowym. Rewanż odbędzie się w sobotę 27 kwietnia. Rywalizacja w finale PlusLigi toczy się do dwóch zwycięstw.

Relacja live i wynik na żywo meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel. Wynik meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel

Relacja live i wynik na żywo meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 20:30.