ATP w Madrycie: Rafael Nadal - Jiri Lehecka. Relacja live i wynik na żywo

O ćwierćfinał turnieju ATP w Madrycie zawalczą Rafael Nadal i Jiri Lehecka. Czy Nadal po raz kolejny pokaże, że wiek to tylko liczba? A może Lehecka sprawi wielką niespodziankę? Relacja live i wynik na żywo meczu Nadal - Lehecka na Polsatsport.pl.

22-krotny zwycięzca turniejów wielkoszlemowych przez ostatnie półtora roku leczył kontuzje. Z tego powodu jego pozycja rankingowa jest bardzo niska i musiał zaczynać od pierwszej rundzie. Spotkany tam 16-letni Darwin Blanch nie okazał się ciężkim rywalem i Rafa rozbił go 6:1, 6:0. W drugiej rundzie spotkał swojego pogromcę z poprzedniego turnieju, Alexa de Minaura. Wygrana 7:6, 6:3 pokazała, jak bardzo poprawiła się forma Hiszpana w przeciągu tygodnia.

Dopiero trzecie spotkanie turnieju przyniosło przegrany set Nadala. Argentyńczyk Pedro Cachin po łatwo przegranym secie otwierającym wszedł na wyżyny swoich umiejętności i po ciężkim boju zdołał wygrać drugiego seta po tie-breaku. Ostatecznie nie okazało się to wystarczające i Rafael nadal wygrał spotkanie w trzech setach 6:1, 6:7, 6:3.

Lehecka rozegrał jak dotąd dwa spotkania, bo w pierwszej rundzie otrzymał wolny los. Pierwsze wygrał z Hamadem Medjedoviciem 7:5 6:4, drugie natomiast z Thiago Monteiro 6:4, 7:6.

Relacja live i wynik na żywo meczu Nadal - Lehecka na Polsatsport.pl.