Siatkarka reprezentacji Polski wyszła za mąż. Poznaliśmy jej plany na kolejny sezon

Siatkówka

Polska siatkarka Weronika Centka wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest trener siatkarski Maciej Tietianiec. Przy okazji poznaliśmy plany środkowej na kolejny sezon Tauron Ligi. Klub PGE Rysice Rzeszów ogłosił przedłużenie kontraktu z tą zawodniczką.

Klub PGE Rysice Rzeszów w nietypowy sposób przekazał w mediach społecznościowych wiadomość o przedłużeniu współpracy ze środkową. Załączając zdjęcie z wesela siatkarki, poinformowano, że będzie ona nadal występowała w barwach tej drużyny, ale pod nowym nazwiskiem.

 

Zobacz także: Siatkarka reprezentacji Polski podjęła ważną decyzję! "Bobas – cieszymy się, że zostajesz"

 

"Niezmiernie miło jest nam ogłosić nową zawodniczkę! Nowa? Może nie taka nowa ale na pewno pod nowym nazwiskiem. Weronika Centka-Tietianiec zostaje na dłużej w Rzeszowie. Serdeczne gratulacje od całej drużyny PGE Rysice Rzeszów" – przeczytaliśmy na Facebooku.

 

 

 

 

Weronika Centka-Tietianiec (rocznik 2000) przygodę z siatkówką rozpoczęła w rodzinnym Bełchatowie. W ekstraklasie siatkarek występowała w Energa MKS Kalisz (2019–21), Grot Budowlanych Łódź (2021–22), a od 2022 roku jest zawodniczką klubu z Rzeszowa. Ma za sobą już pięć sezonów w Tauron Lidze, w trakcie których rozegrała 128 meczów. W barwach rzeszowskiej ekipy wywalczyła dwa srebrne medale mistrzostw Polski. Od 2020 roku występuje w reprezentacji Polski. Znalazła się również w szerokiej kadrze na VNL 2024.

 

Robert Murawski/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie