Klamka zapadła! Klub z PKO BP Ekstraklasy podjął decyzję w sprawie trenera

Piłka nożna
Klamka zapadła! Klub z PKO BP Ekstraklasy podjął decyzję w sprawie trenera
fot. Cyfrasport
Dawid Kroczek zostaje w Krakowie

Cracovia przekazała informację dotyczącą trenera pierwszego zespołu. Jak się okazuje, Dawid Kroczek podpisał nowy kontrakt z krakowskim zespołem. Na jego mocy związał się z klubem do 2025 roku, z opcją przedłużenia umowy o kolejny rok.

W czwartek 23 maja na oficjalnej stronie Cracovii pojawiła się ważna informacja dotycząca przyszłości zespołu występującego na co dzień w PKO BP Ekstraklasie. Włodarze zespołu ze stolicy Małopolski podjęli decyzję dotyczącą trenera "Pasów".

 

ZOBACZ TAKŻE: Zawodnicy przychodzili i go wspierali. „Zabolało nie raz”. Rozpędzony GKS przed wielką szansą

 

Jak się okazuje, Dawid Kroczek będzie kontynuował swój projekt w Krakowie. 35-latek podpisał z Cracovią nową umowę, na mocy której związał się z klubem do 2025 roku. W kontrakcie pojawił się również zapis o możliwym przedłużeniu współpracy o kolejny rok. 

 

- Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia, mimo, że trener miał też oferty z innych klubów. Decyzja ta była poparta analizą i uznaliśmy to za najlepsze rozwiązanie. Życzę mu powodzenia! - dodał prezes MKS Cracovia SSA, dr Mateusz Dróżdż. 

 

Kroczek do Cracovii trafił na początku kwietnia 2024 roku. Do tej pory prowadził "Pasy" w sześciu meczach. Piłkarze pod jego batutą wygrali 3 spotkania, jedno zremisowali, a przegrali dwa starcia.

Andrzej Adamiec/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie