Najpierw mistrzostwo Polski, a teraz ślub. Wielki dzień siatkarskiej gwiazdy

Najpierw mistrzostwo Polski, a teraz ślub. Wielki dzień siatkarskiej gwiazdy
fot. Instagram/BrunaHonorio
Najpierw mistrzostwo Polski, a teraz ślub. Wielki dzień siatkarskiej gwiazdy

Bruna Honorio zmieniła stan cywilny. Brazylijska siatkarka wzięła ślub, a uroczystość odbyła się w Krakowie. Zdjęcia z wyjątkowego dla zawodniczki dnia pojawiły się w mediach społecznościowych.

Bruna Honorio to siatkarka pochodząca z Brazylii. Urodzona w 1989 roku zawodniczka karierę zaczynała w rodzimej lidze. Dopiero w sezonie 2020/2021 zdecydowała się na pierwszy zagraniczny wyjazd. Skorzystała wówczas z oferty Radomki Radom. Następnie grała jeszcze w Rzeszowie, po czym wróciła do ojczyzny.

 

ZOBACZ TAKŻE: Rewolucja w klubowej siatkówce! To koniec Ligi Mistrzów, jaką znamy


Już w kampanii 2023/2024 Honorio ponownie zameldowała się w Polsce. Tym razem została siatkarką Grupa Azoty Chemika Police. Wraz z klubem zdobyła tytuł mistrzowski. W obliczu problemów finansowych i organizacyjnych Brazylijka pożegnała się jednak z Chemikiem po zaledwie roku. Teraz, według medialnych doniesień, ma wrócić do Rzeszowa.


Zanim jednak rozpoczną się zmagania w Tauron Lidze, Honorio miała swój wyjątkowy dzień. Brazylijka wzięła ślub ze swoim dotychczasowym narzeczonym. Ceremonia odbyła się w Krakowie.

Na ślubie obecne były między innymi siatkarki, z którymi Honorio poznała się na polskich parkietach. Wśród uczestniczek ceremonii dało się dostrzec chociażby Ann Kalandadze. 

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie