To oni zagrają na igrzyskach olimpijskich! Wszystkie kadry siatkarzy

Karolina PotrykusInne

Już 26 lipca rozpoczną się igrzyska olimpijskie w Paryżu. Znane są już kadry wszystkich siatkarskich zespołów, które na nich wystąpią. Zobacz składy reprezentacji olimpijskich.

Za kilkanaście dni rozpocznie się impreza, na którą czekają kibice na całym świecie - igrzyska olimpijskie. W stolicy Francji o medale rywalizować będą między innymi siatkarze. W turniejach zarówno pań, jak i panów, zagra dwanaście reprezentacji. Rywalizacja rozpocznie się 27 lipca, a finał zaplanowano na 10 sierpnia.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kulisy powrotu Bartosza Kurka do PlusLigi! Na stole była inna oferta

 

W rywalizacji męskiej w Paryżu wystąpią: Francja, Polska, Japonia, Argentyna, Brazylia, Egipt, Kanada, Niemcy, Serbia, Słowenia, USA i Włochy. Wszystkie drużyny podzielono na trzy grupy. W koszyku "B" znaleźli się Biało-Czerwoni, Egipcjanie, "Canarinhos" i Włosi.

 

Selekcjonerzy wszystkich reprezentacji biorących udział w najważniejszej imprezie czterolecia na ogłoszenie kadr olimpijskich mieli czas do 8 lipca. Selekcjoner reprezentacji Polski Nikola Grbić zrobił to dzień wcześniej - w niedzielę 7 lipca.

Składy wszystkich reprezentacji w siatkówce na igrzyska olimpijskie w Paryżu:

 

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie