Kolejny gol Mierzejewskiego!

Adrian Mierzejewski nie przestaje strzelać. W 19. kolejce pomocnik zdobył kolejną bramkę dla Sydney FC w pojedynku ligowym z Wellington Phoenix FC. Zespół Polaka wygrał mecz 4:0 i jest liderem australijskiej A-League.

Pierwszy gol padł już w ósmej minucie meczu, a piłkę w siatce umieścił Alex Brosque. Sześć minut później na listę strzelców wpisał się Mierzejewski. Reprezentant Polski wykorzystał podanie od Brosque'a i silnym, aczkolwiek precyzjnym strzałem pokonał bramkarza. To już dziewiąta bramka pomocnika w tym sezonie.

Kolejne gole padły po zmianie stron. Na 3:0 podwyższył Milos Ninkovic, a zwycięstwo przypieczętował David Carney.