Aktualizacja Rankingu HLTV.org

E-sport
Aktualizacja Rankingu HLTV.org

Po każdym dużym turnieju przychodzi czas na aktualizację rankingu TOP20 zespołów Counter-Strike: Global Offensive, który prowadzony jest przez uznany światowy serwis traktujący o CSGO - HLTV.org. Po zakończonym przed dwoma dniami ESL One New York 2016, kilka czołowych drużyn globu odnotowało znaczne spadki, jak i oczywiście spore awanse.

Na pierwszej pozycji cały czas pozostaje SK Gaming, a więc zespół złożony z fenomenalnych Brazylijczyków, od dawna utrzymujących się w ścisłym światowym TOP. Ich łączny dorobek punktowy to 871. Nieco niżej, na drugiej lokacie, znajduje się złożona z polaków formacja Virtus.pro. Po bardzo dobrym występie w Ameryce, NEO i spółka umocnili swoją pozycję, a nawet zbliżyli się pod względem punktów do wspomnianego SK Gaming. Po wielkim zwycięstwie w Nowym Jorku, ukraińska ekipa Natus Vincere awansowała aż o siedem oczek w górę! Mimo to GuardiaN i jego kompani tracą do naszych rodaków ponad 100 punktów. Tak samo gigantyczny skok w zestawieniu odnotowała amerykańska formacja Team Liquid, która obecnie zajmuje szóstą lokatę. 

 

Wśród drużyn, które zaliczyły spadek, ten najbardziej bolesny dotyczy w tym przypadku przede wszystkim G2 Esports (aż o 5 miejsc). Za sprawą odnoszonych ostatnio nieco gorszych rezultatów, do grona spadkowiczów dołączyły także takie zespoły jak między innymi Astralis, Team EnVyUs, czy Dignitas. Kompletne zestawienie wraz ze szczegółami prezentujemy poniżej. 

 

 

 

 

Wojciech Podgórski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie