Zostań mistrzem Europy z Polsatem Sport!

Piłka nożna
Zostań mistrzem Europy z Polsatem Sport!
graf. Polsat Sport

Najlepsi piłkarze młodzieżowych mistrzostw Europy do lat 21 mogą wygrać dla Ciebie nawet 3000 złotych. Tyle właśnie wynosi główna nagroda w menedżerze piłkarskim - Wygraj Euro.

W Wygraj Euro zakładasz wirtualną drużyną, do której wybierasz prawdziwych piłkarzy, biorących udział w rozgrywanych w Polsce mistrzostwach Europy. W zależności od tego jak ci zawodnicy zagrają w rzeczywistych meczach, będą dla Twojej drużyny zdobywać punkty (bramki, asysty, wygrane mecze, inne).


Mamy nadzieję, że konkurs spowoduje, że z jeszcze większym zapałem będziecie oglądać spotkania Polskiej reprezentacji i że wybierać będziecie do składów Mariusza Stępińskiego, Karola Linettego czy Bartosza Kapustkę.


Zasady konkursu są bardzo proste. Trzeba się zarejestrować, a potem z listy transferowej wybrać 15 piłkarzy (2 bramkarzy, 5 obrońców, 5 pomocników, 3 napastników). Naszej drużynie musimy przydzielić ustawienie, według którego z wybranych piłkarzy ustalimy pierwszą „jedenastkę”. Dostępne formacje to: 1-3-4-3, 1-3-5-2, 1-4-4-2, 1-4-3-3, 1-4-5-1, 1-5-3-2, 1-5-4-1. Na koniec wybieramy kapitana (punktuje podwójnie) oraz jego zastępcę (będzie punktował podwójnie, jeśli kapitan nie rozegra żadnej minuty).


W trakcie mistrzostw będzie można w swoich zespołach robić wszystko to, co menedżer prawdziwego klubu robić powinien: sprzedawać i kupować piłkarzy, odsyłać piłkarzy podstawowych na rezerwę i odwrotnie, zmieniać ustawienie i kapitana.

 

 

Dołącz do naszej zabawy Wygraj Euro!

Redakcja, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie