KSW 41. Sprzeczki słowne Szymańskiego i Wrzoska! "Zrobię ci z twarzy pomidorówkę" (WIDEO)

Sporty walki

Roman Szymański (10-3, 1 KO, 3 SUB) i Marcin Wrzosek (12-4, 5 KO, 3 SUB) będą bohaterami gali KSW 41 w katowickim Spodku, 23 grudnia wystąpią w pojedynku, który będzie eliminatorem do walki o pas mistrzowski w kategorii piórkowej. Konfrontacja dopiero za kilka tygodni, a gorąco zrobiło się już na konferencji prasowej!

Starcie Romana Szymańskiego z Marcinem Wrzoskiem przez ekspertów zostało już zaliczone do najbardziej wyczekiwanych pojedynków nadchodzącej gali KSW 41. Emocji na pewno nie będzie brakowało, bo już wymiana zdań na konferencji prasowej pokazała, że w klatce nie zabraknie determinacji i woli zwycięstwa.

- Marcin jest mega stójkowcem i lubi się bić. Ja w tej płaszczyźnie też wyglądam coraz lepiej. Myślę, że to starcie może rozstrzygnąć się w stójce - odpowiedział na pytanie Szymański.

- Wątpie - wtrącił Wrzosek.

Kilka minut później Szymański odpowiadając na kolejne pytanie wbił szpileczkę swojemu rywalowi. - Jeśli można powiedzieć, że Gamrot zrobił Parke'owi pomidora z twarzy, to ja zrobię mu z twarzy pomidorówkę - powiedział były mistrz FEN.

Do jego wypowiedzi odniósł się także "Polish Zombie". - Komu zrobiłeś pomidorówkę z twarzy do tej pory? Nie za bardzo ci idzie, a jak masz kłopoty to zaczynasz gwałcić nogę swojego rywala. Spójrz na twarze moich przeciwników. Ja potrafiłem naruszyć klasowych rywali, którzy odnoszą teraz sukcesy w UFC. A ty? - zripostował "Polski Zombie".

 

W załączonym materiale wideo wymiana zdań obu zawodników z konferencji prasowej oraz face to face.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze