Młody piłkarz Anderlechtu wyśmiał Teodorczyka! (WIDEO)

Piłka nożna

Łukasz Teodorczyk w ostatnim okresie nie prezentuje najwyższej formy, przede wszystkim nie strzela goli. Wszystko to spowodowało, że odwracają się od niego nawet piłkarze Anderlechtu. Młodziutki Ryan podczas Legia Cup 2017 zaskakująco zareagował na pytanie o Teodorczyka.

Mały Ryan był jednym bezsprzecznie najlepszym zawodnikiem Anderlechtu podczas Legia Cup. Został również królem strzelców tej imprezy. Zapytany o to czy chciałby być jak Teodorczyk, błyskawicznie zaprotestował. – Nie! On nie strzela goli! – wypalił.

 

Teodorczyk gra dość regularnie w ekipie Anderlechtu, ale jego występy są oceniane słabo. Po spotkaniu z Bayernem Monachium w Lidze Mistrzów w mediach wręcz wyśmiano postawę Polaka. Ostatnio doszło nawet do sytuacji, że nasz napastnik nie trenował z pierwszym zespołem, gdyż sztab uznał, że musi "ochłonąć".

 

Polak w tym sezonie zagrał w 19 spotkaniach i strzelił zaledwie 3 gole. Ostatni raz trafił do siatki 13 października w spotkaniu z KV Mechelen (4:3). W porównaniu do poprzedniego sezonu jest to wynik dramatycznie słabszy. Wtedy to w 53 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach zdobył aż 30 bramek i został królem strzelców Jupiler Pro League.

 

Brawurowa wypowiedź młodego piłkarza Anderlechtu do obejrzenia w załączonym materiale wideo.

Bożydar Iwanow, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie