Sawik porozmawia o "haxach". Przed kamerą zasiądzie też patitek czy pitrek

E-sport
Sawik porozmawia o "haxach". Przed kamerą zasiądzie też patitek czy pitrek
fot. Facebook

Maciej ‘sawik’ Sawicki poprowadzi program na żywo, w którym wraz z gośćmi pochyli się nad problemem oszustów w świecie Counter-Strike’a: Global Offensive. Do rozmowy zaprosił m.in. Piotra Lipskiego i Patryka ‘patitka’ Fabrowskiego.

Sawicki wielokrotnie podejmował temat „cheatów i cheaterów” w autorskich materiałach, a także udzielając wywiadów. Jak jednak napisał na Facebooku: - Temat używania wspomagaczy w roku 2017 powrócił z podwojoną siłą. Zawodnicy zaczęli stosować coraz to lepsze oprogramowania, które pozwalają im oszukiwać w trakcie rozgrywek. Dziennikarz zaprosił więc przed kamerę czterech gości, z którymi - jak sam twierdzi - postara się „odpowiedzieć na pytanie - czy jesteśmy w stanie zniwelować problem haxów w 2018 roku?”

 

W studio u sawika zasiądzie Alex Gryn oraz Piotr ‘pitrek’ Radomski - kolejno właściciel i trener Codewise Unicorns. Sam pitrek jest ponadto znanym esportowcem, który w przeszłości tworzył podwaliny pod „Złotą piątkę” z m.in. Filipem ‘NEO’ Kubskim i Wiktorem ‘TaZem’ Wojtasem. Co więcej, w dyskusji uczestniczyć będą również Patryk ‘patitek’ Fabrowski (rezerwowy Venatores) oraz Piotr ‘neqs’ Lipski (właściciel PRIDE).

 

Przypomnijmy, że zespół Codewise Unicorns od jakiegoś czasu regularnie oskarżany jest o używanie wspomagaczy. Patitek natomiast został ukarany za rzekome „cheatowanie” na innym koncie w przeszłości.

 

Program zaplanowany jest na godzinę 20:00. Transmitowany będzie na facebookowym kanale sawika.

 

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie